Firma SUPERCleaner to profesjonalna firma sprzątająca ze Szczecina. Zajmujemy się sprzątaniem i pracami porządkowymi w biurach, obiektach handlowych, przemysłowych, portowych, placówkach medycznych i specjalistycznych, a także prywatnych domach i mieszkaniach oraz na wielu innych obiektach. Naszą dewizą jest przede wszystkim uczciwość w stosunku do klienta, a także dokładność w wykonywaniu naszej pracy. Bierzemy pełną odpowiedzialność za powierzone nam zaufanie  i zawsze stawiamy na wysoką jakość naszych usług. Jesteśmy już dla Państwa od 2011 roku i działamy na terenie Szczecina i okolic, Stargardu, Świnoujścia, Kołobrzegu, Koszalina, Gorzowa, Piły oraz Poznania. Chcemy, aby nasi Klienci zawsze byli zadowoleni, dlatego dokładamy wszelkich starań żeby nie zawieść Państwa oczekiwań. Nie ma przecież nic przyjemniejszego niż moment, gdy otwierasz drzwi pomieszczenia, które zostało sprzątnięte przez kogoś innego.

Korzystając z naszych usług zyskują Państwo nie tylko komfort pracy i mieszkania w czystych, estetycznych warunkach, ale też cenny czas.

Inni nie lubią sprzątać. My lubimy!

Stawiamy na długoterminową współpracę i zadowolenie naszych Klientów. Używamy wyłącznie środków i sprzętu renomowanych, profesjonalnych firm.

Jesteśmy otwarci na różne formy współpracy, gdyż dla nas najważniejszy jesteś Ty!

Profesjonalne sprzątanie Szczecin

tel.: +48 609 470 247
 • Sprzątanie biur i lokali
 • Sprzątanie obiektów handlowych i przemysłowych
 • Sprzątanie obiektów użyteczności publicznej i specjalistycznej
 • Sprzątanie po budowach i remontach
 • Prace porządkowe

Skontaktuj się z nami

Manager: +48 609 470 247

Zapraszamy również do skorzystania z formularza kontaktowego. W przypadku chęci uzyskania odpowiedzi w trybie natychmiastowym zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

  * pola wymagane

  Dbamy o Twoją prywatność. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Firma sprzątająca SUPERCleaner Damian Mazurkiewicz, ul. Podleśna 11, 71-216 Bezrzecze, NIP: 8522245756. Podane dane będą przetwarzane w celu kontaktu zwrotnego. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

  Zapytanie można wysłać także bezpośrednio na: biuro@super-cleaner.pl

  Zaufali nam