W zakresie usług oferujemy:

 • SPRZĄTANIE ZAKŁADÓW PRZEMYSŁOWYCH,
 • SPRZĄTANIE OBIEKTÓW HANDLOWYCH,
 • SPRZĄTANIE OBIEKTÓW PORTOWYCH,
 • SPRZĄTANIE OBIEKTÓW STOCZNIOWYCH,
 • SPRZĄTANIE HAL PRODUKCYJNYCH,
 • ORAZ WSZYSTKICH INNYCH… .

 

Posiadamy duże doświadczenie w sprzątaniu hal przemysłowych i produkcyjnych. Obsługujemy wymagające obiekty portowe, stoczniowe, fabryki, itd. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie dbając o to, aby sprzątanie obiektów handlowych i obiektów przemysłowych było na najwyższym poziomie.

Nasza jakość charakteryzuje się doborem odpowiednich środków chemicznych, maszyn do rodzaju czyszczonych nawierzchni oraz dopasowaniem przeszkolonego personelu. Obsługujemy duże i małe powierzchnie, dysponujemy maszynami różnych gabarytów. Działamy zawsze skutecznie i bezpiecznie. Bez względu na rodzaj usługi zadbamy o to, aby nasza praca była profesjonalna, efektowna oraz korzystna cenowo.

Wykonamy usługi w każdym zakładzie. Duże obiekty wymagają skutecznego i zaplanowanego działania. My wyjdziemy naprzeciw Twoim potrzebom. Zatroszczymy się o czystość w obiekcie precyzyjnie i skutecznie. Możesz liczyć na naszą pomoc i wparcie w doborze odpowiedniej usługi.

Niezależnie od tego jaki będzie zakres naszych działań, masz pewność, że Twój zakład przemysłowy, hala, fabryka będzie nieskazitelnie czysta.

Nawiązując z nami współpracę biuro@super-cleaner.pl nie tylko troszczysz się o swój biznes , ale zapewniasz komfort i pozytywny wizerunek swojej marki. Efektywne sprzątanie wywiera korzystne wrażenie na pracownikach, klientach i kontrahentach.

Zadbamy o czystość przestrzeni, co przełoży się na efektywność pracy i poprawi komfort przebywania w danym pomieszczeniu.

Skontaktuj się z nami i oddaj się w ręce profesjonalistów. Nie będziesz musiał się niczym martwić. Gwarantujemy szybkie terminy. Dojazd do Klienta oraz wycena gratis.

 

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie dbając o Twój komfort, wygodę oraz spokój.

Profesjonalne sprzątanie Szczecin

tel.: +48 609 470 247
 • Sprzątanie biur i lokali
 • Sprzątanie obiektów handlowych i przemysłowych
 • Sprzątanie obiektów użyteczności publicznej i specjalistycznej
 • Sprzątanie po budowach i remontach
 • Prace porządkowe

Skontaktuj się z nami

Manager: +48 609 470 247

Zapraszamy również do skorzystania z formularza kontaktowego. W przypadku chęci uzyskania odpowiedzi w trybie natychmiastowym zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

  * pola wymagane

  Dbamy o Twoją prywatność. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Firma sprzątająca SUPERCleaner Damian Mazurkiewicz, ul. Podleśna 11, 71-216 Bezrzecze, NIP: 8522245756. Podane dane będą przetwarzane w celu kontaktu zwrotnego. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

  Zapytanie można wysłać także bezpośrednio na: biuro@super-cleaner.pl

  Zaufali nam