Firma oferuje usługi w zakresie kompleksowego czyszczenia podłóg każdego rodzaju powierzchni – wysokiej jakości usługa maszynowa Szczecin.

Do tego typu usług używamy profesjonalnych maszyn firmy „KARCHER”, „HAKO”, „NUMATIC” i „BKF” oraz specjalistycznej chemii.

Powierzchnie płaskie są najbardziej narażone na zabrudzenia. Podłoga wystawiana na wiele czynników oraz użytkowana przez personel i ludzi odwiedzających dany obiekt jest bardzo eksploatowana. Brudna nawierzchnia to nie tylko nieestetyczny wygląd, ale także negatywny wpływ na właściwości użytkowe. Zaniedbana podłoga szybciej się niszczy i stwarza zagrożenie.

Firma sprzątająca Super Cleaner oferuje Państwu kompleksowe usługi w zakresie czyszczenia oraz doczyszczania posadzek. Pomożemy utrzymać nienaganny wygląd oraz poprawić kondycję każdej nawierzchni. Wykonujemy usługi cykliczne oraz jednorazowe. Dzięki nam wydłużona zostaje żywotność posadzki oraz zachowana estetyka obiektu. Podłoga utrzymana w czystości dłużej będzie służyła, zapewniała komfort oraz bezpieczeństwo.

Doświadczeni pracownicy firmy sprzątającej Super Cleaner usuną nawet najbardziej uporczywe plamy i zabrudzenia nie uszkadzając przy tym struktury powierzchni. Dostosowujemy specjalne środki i profesjonalny sprzęt w zależności od rodzaju podłoża i zastosowania.

Myjemy, czyścimy i doczyszczamy każdą powierzchnię , nawet najbardziej wymagającą. Usługa ta nie tylko usuwa zabrudzenia , ale również konserwuje, co w efekcie daje dużo więcej korzyści niż mycie manualne.

W zakresie naszych usług znajduje się również zabezpieczenie każdej powierzchni poprzez polimeryzację posadzki.

W celu ustalenia zakresu prac oraz weryfikacji podłoża niezbędny jest przyjazd na miejsce wykonywanej usługi „Naszego Specjalisty ds.Klienta”.

Zadzwoń i umów się na bezpłatną wizję lokalną w celu dopasowania odpowiedniej usługi.

Profesjonalne sprzątanie Szczecin

tel.: +48 609 470 247
 • Sprzątanie biur i lokali
 • Sprzątanie obiektów handlowych i przemysłowych
 • Sprzątanie obiektów użyteczności publicznej i specjalistycznej
 • Sprzątanie po budowach i remontach
 • Prace porządkowe

Skontaktuj się z nami

Manager: +48 609 470 247

Zapraszamy również do skorzystania z formularza kontaktowego. W przypadku chęci uzyskania odpowiedzi w trybie natychmiastowym zachęcamy do kontaktu telefonicznego.

  * pola wymagane

  Dbamy o Twoją prywatność. Administratorem danych osobowych podanych w formularzu jest Firma sprzątająca SUPERCleaner Damian Mazurkiewicz, ul. Podleśna 11, 71-216 Bezrzecze, NIP: 8522245756. Podane dane będą przetwarzane w celu kontaktu zwrotnego. Szczegóły związane z przetwarzaniem danych osobowych znajdziesz w polityce prywatności.

  Zapytanie można wysłać także bezpośrednio na: biuro@super-cleaner.pl

  Zaufali nam